You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Освітні програми / Конкурси

Міжнародний конкурс для журналістів "1989 — 2009: Європа в діалозі"

Спілка мовного та культурного обміну МітОст і фонд ім. Роберта Боша (Німеччина) оголошують міжнародний конкурс для журналістів на тему «1989 – 2009: Європа в діалозі. Конкурс присвячений 20-тій річниці мирних революцій в різних європейських країнах.

Зголошуватися на участь запрошуються журналісти друкованих та онлайн засобів масової інформації віком від 18 до 35 років з країн ЄС, а також з країн, що мають спільний кордон з ЄС на сході, та з Російської Федерації. Тексти статей можуть бути представлені на державних та регіональних мовах цих країн та повинні бути оприлюдненими в друкованих або онлайн ЗМІ в період з серпня 2008 року. Зголошення прийматимуться до 20 серпня 2009 року. Робочими мовами програми є англійська та німецька.

Детальніше...
 

Конкурс для журналістів на участь у стажуванні в Штаб-квартирі ООН

Відділ громадської інформації Організації Об’єднаних Націй оголошує конкурс на участь в програмі стажування для журналістів ім. Рехама Аль-Фари (Reham Al-Farra). Заявки приймаються від журналістів, які працюють в друкованих, ЗМІ, на телебаченні та радіо, та в Інтернет виданнях в країнах-членах ООН. Учасники матимуть можливість працювати в Штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку в якості тимчасових кореспондентів ООН.

Детальніше...
 

Тренінги з технології проведення журналістських розслідувань

Проект навчання журналістів по всій Україні проведенню журналістських розслідувань з питань корупції, виконавцем якого є Інститут розвитку регіональної преси (ІРРП) у партнерстві з Асоціацією медіа-юристів (АМЮ), запрошує журналістів усіх видів ЗМІ України взяти участь у тренінгах з Технології проведення журналістських розслідувань базового рівня у Львові та Черкасах.

13-14 березня 2009 року - у Львові, 27-28 березня 2009 року - у Черкасах відбудуться тренінги для українських журналістів, які нададуть можливість підвищити професійний рівень, обговорити спільні проблеми з колегами, отримати консультації експертів.

Детальніше...
 

Судова влада та ЗМІ

Проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Україна: верховенство права» у партнерстві з Академією суддів України та Українським освітнім центром реформ 18-26 вересня 2008 року проводить серію навчальних семінарів для суддів та журналістів на тему «Судова влада та засоби масової інформації».

Метою навчання є підвищення відкритості судів для громадськості, налагодження ефективного взаємозв’язку між суддівським корпусом та засобами масової інформації, підвищення рівня обізнаності суспільства про роботу судів та хід розгляду судових справ.

Детальніше...
 

Конкурс для журналістів із протидії корупції в Україні

Український освітній центр реформ (УОЦР) за підтримки Проекту «Гідна Україна» оголошує Другий національний конкурс на кращі журналістські розслідування та авторські публікації з протидії корупції в Україні.

Детальніше...
 
Сторінка 19 з 19

Архів

2023
травня
MoTuWeThFrSaSu
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook