You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Партнертво

Молодь із Півдня та Сходу України долала свої стереотипи в Луцьку

Активні молоді люди із Миколаївської та Запорізької областей України побували днями у Луцьку аби на власні очі побачити, як живуть їх однолітки на Західній Україні. Візит став можливим у рамках проекту «Єдність у різноманітті: подолання стереотипів та конфліктів, налагодження діалогу між молоддю Сходу, Півдня та Заходу», організатором якого є громадська організація «Молодіжна альтернатива».

Місто Любарта стало першим у списку візитів до обласних центрів Західної України.

Після екскурсії древньою частиною міста учасники розпочали своє навчання із знайомства з роботою міської ради. Юрій Вербич, заступник міського голови, розповів про особливості роботи на державній службі, критерії держслужбовця, дав декілька настанов майбутнім колегам.

Наталія Бунда, начальник управління туризму та промоції Луцької міської ради, Олексій Єремійчик, очільник відділу у справах сім'ї та молоді, Віра Кудрявцева, керівник управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності, також поділилися з молоддю досвідом роботи на державній службі.

Далі учасники проекту продовжили своє знайомство із роботою державних підрозділів у Центрі надання адміністративних послуг Луцької міської ради. Тут директор департаменту Лариса Карп’як розповіла про роботу  структури.

Детальніше...
 

Оголошується четвертий конкурс на участь у програмі «Стажування молоді у органах місцевого самоврядування»

Громадська організація "Молодіжна альтернатива" спільно з регіональним партнером ВОГО «Волинський прес-клуб» оголошують конкурс на участь у стажуванні в органах місцевого самоврядування міста Луцька. 

Мета Програми – надати молодим активним, небайдужим людям можливість долучитися до процесів прийняття й реалізації рішень, набути досвіду роботи в органах місцевого самоврядування.

Таке стажування – це корисний досвід для тих, хто хоче якісно підвищити рівень своєї кваліфікації, планує стати політиком, прагне бути успішним.

Детальніше...
 

Стартує третій конкурсний відбір студентів на стажування в органах місцевого самоврядування

Всеукраїнська громадська організація «Молодіжна Альтернатива» у партнерстві з Волинським прес-клубом і Луцькою міською радою оголошує про початок третього конкурсного відбору щорічного конкурсу «Студенти для органів місцевого самоврядування».

Мета – виховання нового покоління політиків, підвищення професійної освіти молоді, сприяння талановитим студентам та аспірантам у набутті адміністративного та політичного досвіду шляхом їх роботи в органах місцевого самоврядування.

Період стажування – березень-червень 2014 року у вільний від навчання час (у першій або другій половині дня). Окрім того, учасники проекту матимуть змогу взяти участь у тренінгах і семінарах, зустрічах із депутатами, відвідати ВРУ та Кабмін. По закінченню стажування учасники отримають відповідний сертифікат.

Участь у проекті можуть узяти студенти 3-5 курсів, магістранти й аспіранти волинських внз. Відбір учасників відбуватиметься на конкурсних засадах за результатами анкетування та співбесіди.

Заповнену анкету потрібно надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду до 23 лютого включно.

Детальну інформацію про стажування можна отримати в регіонального координатора за тел.: 066-203-50-31, 063-11-96-797, або e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Завантажити анкету

 

На етнофесті будуть банси, alcofree zone, "стіна вражень" і багато іншого...

Такого розмаїття розваг іще не було! Танцювати банси, писати враження про фест на стіні, потримати за руку мавку запрошує етнофестиваль "Підкамінь-2013" українців усіх вікових категорій.


Банси є частиною денної програми, тому виконуватимуться під музику. Кілька музикантів зі сцени задаватимуть ритм, а молодь повторюватиме рухи за аніматорами. Катерина вважає, що банси об’єднають молодь між собою та допоможуть налагодити контакт одне з одним. «Банси – своєрідний танець, в якому всі виконують однакові рухи, – розповідає аніматор Катерина про танець. Банси можна танцювати будь-де і будь-коли, навіть в автобусах та закритих  приміщеннях. Не обов’язково, щоб простору було багато. Адже банси бувають різними, наприклад, у формі кричалок».

Молодь, яка пропагує здоровий спосіб життя, матиме в наметовому містечку свою alcofree zone. Лише для її учасниківлідери музичних колективів, які виступатимуть на фестивалі «Підкамінь-2013», влаштують автограф-сесії. Організатори ж, у свою чергу, проведуть ряд акцій у підтримку alcofree zone.

Вперше за весь час існування «Підкаменю» працюватиме мистецький проект, який дає можливість кожному учаснику зможе продемонструвати своє бачення етнофестивалю – намалювати або написати про свої відчуття і враження про фестиваль.

За інформацією організаторів етнофесту

 

«Тартак», «Кому Вниз», «Ot Vinta», гості з Естонії, Білорусі та Росії - на етнофесті "Підкамінь - 2013"

Музична програма однієї із сцен фестивалю вже відома!

Зокрема, на вечірній сцені окрім молодих гуртів виступатимуть відомі усім «Тартак», «Кому Вниз», «Ot Vinta», а також гурти з-за кордону. Загалом на фестивалі «Підкамінь-2013» цьогоріч виступить близько 70 музичних колективів.

Програма вечірньої сцени фестивалю «Підкамінь-2013»

19 липня (п'ятниця)

Триста8сім (Ужгород), Йорий Клоц (Львів), Svoboda (Росія-Україна), Пан Пупец (Івано-Франківськ), Бандурбенд (Харків), КораЛЛі (Івано-Франківськ), Кому Вниз (Київ)

20 липня (субота)

Pawa (Білорусь), Чумацький Шлях (Хмельницький), Астарта (Київ), Rock-H (Ужгород), Svjata Vatra (Естонія), Тартак (Луцьк)

21 липня (неділя)

Друже Музико (Одеса), Los Colorados (Тернопіль), Цвіт Кульбаби (Івано-Франківськ), Ot Vinta (Рівне).

Ще один гурт недільної програми організатори оголосять згодом.

Прес-служба етнофесту

 

На етнофестивалі «Підкамінь 2013» вчитимуть співати!

Під керівництвом «Як умієм, так і пієм» Orchestra учасники фестивалю можуть повправлятися у хоровому мистецтві.

Протягом трьох днів на фестивалі відбуватимуться підготовки хору до виступу на сцені: «Репетиції технічні, ми вокали не «ставимо», в нас лише кілька вправ на вигуки. Основне завдання – навчитись працювати в команді. Будемо співати пісні із репертуару гурту «Перкалабські придатки». Окрім мене, керуватиме хором Ярема Стецик, а волонтер-бубніст  битиме сильну долю. На третій день репетицій ми плануємо, що наш хор заспіває на сцені!»,– зазначає Ярема Стецик.

Колишній учасник гурту «Перкалаба», художник та музикант Ярема Стецик кілька років тому започаткував фестивальний хор «Як умієм, так і пієм». «Ми не є типовим хором. Ми вчимо співати, працювати у команді, та головне – спілкуватися за допомогою емоцій і звуків!», – розповідає Ярема.

Обмежень у віці та вмінні співати немає, тому – долучитись зможе кожен, хто прагне розваг!

______________________

Нагадаємо, що Підкамінь 2013 відбудеться 19-21 липня в одйноменному селищі, що у Бродівському районі, на межі Львівської, Рівненської та Тернопільської областей.

За інформацією прес-центру фестивалю


 

На "Підкамені" діятиме ще й літературна сцена

Не лише про музикантів, а й про письменників подбали організатори фестивалю. 20 та 21 липня окрім двох музичних сцен на полі працюватиме й літературна.

Стати учасниками літературної сцени та зачитати свої твори перед публікою зможуть усі бажаючі. На гостей також чекатимуть приємні несподіванки та конкурси.

«З десяток молодих авторів будуть також учасниками сцени. Наразі ми таємниць не розкриваємо, але ще кількома іменитими авторами ми обов’язково Вас здивуємо!», – зазначив Олег Куліков, молодий письменник та координатор літературної частини фестивалю.

Нагадаємо, що Підкамінь 2013 відбудеться 19-21 липня в однойменному селищі, що у Бродівському районі, на межі Львівської, Рівненської та Тернопільської областей.

Тел.для коментарів:

Куліков Олег, координатор літературної сцени фестивалю «Підкамінь 2013», (099) 181 05 02

Шеремета Іван, виконавчий директор фестивалю «Підкамінь 2013», (067) 371 0309

Паняк Олександра, прес-секретар фестивалю «Підкамінь 2013», (093) 260 97 76

За інформацією прес-служби фестивалю

 

Лідерами стають чи народжуються? Дискусія без терміну давності

У Волинському прес-клубі відбувся тренінг із менеджменту командоутворення для студентів-активістів із Луцька, Львова і Тернополя. 

Учасники не лише дискутували на теми лідерства, аналізували основні риси успішної команди, а й визначали особистий лідерський стиль, вирішували конфліктні ситуації та практичні завдання на командний дух.

Детальніше...
 

Природу і музику поєднають за допомогою ниток, мотузок та… дерев!

Гостей фестивалю "Підкамінь" очікують дива. Одне з них - лендарт від творчого дуету «Дивина звичайна», який представить три проекти: «Деревограй», «Ниткодім» та «Гілкосипед».

«Деревограй – такий собі «музичний інструмент». Поміж двома деревами ми натягнемо металеві дроти, які будуть виконувати роль струн, і гратимемо на них паличками. Цей проект закликає до балансу і гармонії між природою та людською діяльністю і показує відсутність обмежень у творчості», - розповідає Ольга про творчі плани. - «Раніше ми подібним не цікавились, а коли побачили як гарно це роблять на фестивалі у Запоріжжі, й самим закортіло. З тих пір – це наша радість й натхнення!»

Довідка:

Лендарт (від англ – land-земля, та англ. art –мистецтво) – художня діяльність, об’єктом якої є реальний пейзаж або фрагмент природного середовища.

Нагадаємо, що Підкамінь 2013 відбудеться 19-21 липня в одйноменному селищі, що у Бродівському районі, на межі Львівської, Рівненської та Тернопільської областей.


 

На «Підкамені» виступить українсько-естонський гурт «Свята Ватра»

Колишній учасник гурту «Гайдамаки», тромбоніст Руслан Трочинський завітає на щорічний етнофестиваль «Підкамінь» разом із гуртом «Свята Ватра».

«Ми вже готові до фестивалю і нетерпляче чекаємо його! Сподіваємось, публіка буде активною, адже ми їдемо на «Підкамінь-2013», щоб подарувати справжнє свято етномузики!», - каже Руслан Трочинський.

У 2004 році Руслан одружився та переїхав до Естонії. Відтак, грати у «Гайдамаках» стало неможливим і тромбоніст Руслан Трочинський заснував новий естонсько-український «fire-folk» колектив «Свята Ватра». З 2005 року гурт активно гастролює Європою, а у січні 2010 року виступив на фестивалі Eurosonic Showcase в Нідерландах, у квітні 2010 супроводжував всесвітньо знаменитий Gotan Project в рамках світового турне, а також грав разом  із ді-джеєм DJ P. Julm – королем клубної музики Естонії.

Довідка:

Музику «Свята Ватра» створює такими інструментами як тромбон, акодеон, дрибма, волинка, дерев’яний ріг, сопілка та ударнi iнструменти.

Сторінка гурту у соціальних мережах: https://www.facebook.com/svjata.vatra

Офіційний сайт гурту: http://www.svjatavatra.com/uk

 

 
Сторінка 1 з 2

Архів

2023
січня
MoTuWeThFrSaSu
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook