You are here: Головна
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

лип.05

Юридичні консультації з діяльності друкованих ЗМІ. Про видачу свідоцтва на частку в статутному капіталі

e-mail Друк PDF

На запитання відповідає медіа-юрист проектів Тернопільського прес-клубу Ігор ФЕДОРЕНКО .

«В серпні 2018 наша редакція реформувалася в товариство з обмеженою відповідальністю. В статуті є положення про видачу засновникам свідоцтва на частку в статутному капіталі товариства. Скажіть, хто повинен їх видавати?».

– Ваш статут було прийнято вже після вступу в дію Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю». Цей Закон не містить положення про видачу свідоцтв учасникам товариства. Така норма була в Законі України «Про господарські товариства», стаття 52 якого містила положення про те, що: «Учаснику товариства з обмеженою відповідальністю, який повністю вніс свій вклад, видається свідоцтво товариства». Відсутність такої норми в чинному законодавстві, звісно, не перешкоджає внесенню відповідного положення про свідоцтво товариства до статуту, якщо засновники виявили таке бажання.  Свідоцтво видається товариством.

Останнє оновлення ( Субота, 06 липня 2019, 13:26 ) Детальніше...
 

Архів

2019
серпня
MoTuWeThFrSaSu
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook