You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

лист.13

Про виключення зі складу засновників. Юридичні консультації з діяльності друкованих ЗМІ

e-mail Друк PDF

На запитання відповідає медіаюрист проектів Тернопільського прес-клубу Ігор ФЕДОРЕНКО.

«Склалася така ситуація: троє засновників звільнилися з редакції, на збори засновників товариства не приходять, що не дає змоги прийняти важливі для редакції рішення. Чи можемо ми їх виключити зі складу засновників?»

– Нормами чинного законодавства встановлено, що виключення учасника з товариства з обмеженою відповідальністю (далі  –  товариство) належить до компетенції зборів учасників товариства. Зокрема це зазначено в:

– частині першій статті 98 Цивільного кодексу України, яка передбачає що загальні збори учасників товариства мають право приймати рішення з усіх питань діяльності товариства, у тому числі і з тих, що належать до компетенції інших органів товариства;

Останнє оновлення ( П'ятниця, 13 листопада 2020, 17:35 ) Детальніше...
 

Архів

2020
грудня
MoTuWeThFrSaSu
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook