You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

лист.18

Про договір оренди приміщення редакції при зміні його власника. Юридичні консультації з діяльності друкованих ЗМІ

e-mail Друк PDF

На запитання відповідає медіаюрист проектів Тернопільського прес-клубу Ігор ФЕДОРЕНКО.

«З новим адміністративно-територіальним устроєм приміщення, в якому знаходиться наша редакція, буде передано до районної ради новоствореного району. А як буде з нашим договором оренди?».

– Майнові відносини між орендодавцями та орендарями щодо господарського використання майна, що перебуває в державній та комунальній власності, регулює Закон України «Про оренду державного та комунального майна». Випадок, коли у орендованого комунального майна змінюється власник, передбачений цим Законом. Частина 8 статті 20  Закону України «Про оренду державного та комунального майна» містить норму, яка регулює правонаступництво у разі зміни власника орендованого майна: «У разі зміни власника майна, переданого в оренду, до нового власника переходять права і обов’язки за договором оренди, якщо інше не передбачено договором».

Детальніше...
 

Архів

2020
грудня
MoTuWeThFrSaSu
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook