You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

квіт.07

Юридичні консультації з діяльності друкованих ЗМІ. Про переведення працівників редакції на неповний робочий день

e-mail Друк PDF

На запитання відповідає медіа-юрист проектів Тернопільського прес-клубу Ігор ФЕДОРЕНКО.

«У зв’язку з карантином виникло питання переведення працівників редакції на неповний робочий день. Підкажіть, як правильно це оформити?»

– Єдиною зміною в зв’язку з карантинними заходами до Кодексу законів про працю України є внесені Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» доповнення статті 84 частиною четвертою такого змісту: “У разі встановлення Кабінетом Міністрів України карантину відповідно до Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” термін перебування у відпустці без збереження заробітної плати на період карантину не включається у загальний термін, встановлений частиною другою цієї статті”. Тому  процедура зміни режиму роботи повинна відповідати  Кодексу законів про працю України. Про неповний робочий час йдеться у статті 56 КЗпП:

Останнє оновлення ( Середа, 08 квітня 2020, 16:26 ) Детальніше...
 

Архів

2020
травня
MoTuWeThFrSaSu
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook