You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

лют.18

Про проблему з договором на оренду приміщення. Юридичні консультації з діяльності друкованих ЗМІ

e-mail Друк PDF

На запитання відповідає медіаюрист проектів Тернопільського прес-клубу Ігор ФЕДОРЕНКО

«Наша редакція  уклала договір оренди приміщення строком на 15 років, але не посвідчила договір нотаріально. Наразі район ліквідовано, і виникла проблема з новою районною радою – вони стверджують, що такий договір нікчемний. Чи є порушення закону в нашій ситуації?».

– Якщо звернутися до частини другої ст.793 Цивільного кодексу України (далі – ЦКУ), договір найму будівлі або іншої капітальної споруди (їх окремої частини) строком на три роки і більше підлягає нотаріальному посвідченню, крім договору, предметом якого є майно державної або комунальної власності, який підлягає нотаріальному посвідченню у разі, якщо він укладений за результатами електронного аукціону строком більше ніж на п’ять років. Статтею 220 ЦКУ визначені правові наслідки недодержання вимоги закону про нотаріальне посвідчення договору:

Останнє оновлення ( Неділя, 21 лютого 2021, 18:35 ) Детальніше...
 

Архів

2021
лютого
MoTuWeThFrSaSu
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook